Hoşgeldiniz CDTurks Türkiye'nin Crossdresser Ailesi

Türkiye'nin En Büyük Crossdresser Topluluğu olan forum sitemize hoşgeldiniz. Cdturks alternatif sitelerin haricine, cinsellik temasından uzak, bilgi alışverişi ve yardımlaşma üzerine kurulu bir ortamdır. Burada cinsel partner arayışı kesinlikle ve kesinlikte yasaktır. 2015 yılından bugüne kadar hizmet vermekte olduğumuz topluluğa sizde bize katılmak istemezmisiniz ?

Fotoğraf Paylaş

Sende çekmiş olduğun fotoğraflarları bizimle paylaşmak istemisin ?

Makyaj Tavsiyesi

Makyaj tavsiyelerine göz atmak veya bizimle paylaşmak istermisin ?

İletişime Geç

Forumla alakalı bir sorun mu var ? Hemen bizimle iletişime geç.

12 Nisan Bilgilendirme

• Konbuyu başlatan Esma
  • Başlangıç tarihi
Esma

Esma

Trans Kadın
Yönetici
Denetleme Kurulu
Meslek
Yönetici
Arkadaşlar forumda geçmiş döneme ait katı kurallarımız sık sık eleştirilmemizden dolayı sert tepkiler alıyor çok sıktığımız yönünde eleştiriler alıyorduk ve buna binaen moderatörlere durumu iletip son 2 3 aydır forumda küfür aşağılama hakaret dışında herhangi bir müdehale yoktu mümkün olduğunca karışılmıyordu ama son dönemde görüyorum ki bu konuda bir suistimal başlayıp forumun kalite seviyesini düşürücü paylaşımlara başlandığını görüyorum
Burası CdTürk uzun süredir buradayız ve olmayada devam edeceğiz buranın sloganı diğer(trans gay ) forumlarından farklı olacak elit olacak ve herşeyin seks olmadığını gösterir nitelikte paylaşımlar olacaktı.Ben facebook üzerindne her önemli cd yi buraya davet ederken bu şekilde davet edip bu şekilde ikna ediyorum ama fakat son zamanlarda kalite çıtası düştü ve düşmeyede devam etmekte bu yüzden konularını açarken dikkat etmenizi,kurgu cümlelerinizi uygun yazmanızı ve herşeyin seks olmadığını aklınızda bulundurmanızı diliyorum

Konulara şu saatten sonra müdahale edilebilir sonra esma konum niye  silindi 
neden konum kayboldu,çok katısınız,çok kuralcısınız dememeniz konusununda peşinen uyarırım 

Forumda hernekadar kalite düşürücü absürt özensiz cümlelerle yazan çizenler olsada kendisini ispatlamış elit cdliğine önem veren arkadaşlarımızda var bu yüzden onların hakkınıda yiyemem CdTürk her külotlu çorap ve tanga don giyenin cdyim diyebileceği bir yer değildir,Resimlerde Onay şartı bu yüzden getirildi ve bu yüzden birçok resimi onaylamayarak red ediyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8