Hoşgeldiniz CDTurks Türkiye'nin Crossdresser Ailesi

Türkiye'nin En Büyük Crossdresser Topluluğu olan forum sitemize hoşgeldiniz. Cdturks alternatif sitelerin haricine, cinsellik temasından uzak, bilgi alışverişi ve yardımlaşma üzerine kurulu bir ortamdır. Burada cinsel partner arayışı kesinlikle ve kesinlikte yasaktır. 2015 yılından bugüne kadar hizmet vermekte olduğumuz topluluğa sizde bize katılmak istemezmisiniz ?

Fotoğraf Paylaş

Sende çekmiş olduğun fotoğraflarları bizimle paylaşmak istemisin ?

Makyaj Tavsiyesi

Makyaj tavsiyelerine göz atmak veya bizimle paylaşmak istermisin ?

İletişime Geç

Forumla alakalı bir sorun mu var ? Hemen bizimle iletişime geç.

CDTurks 4.Yaşında

• Konbuyu başlatan Esma
  • Başlangıç tarihi
Esma

Esma

Trans Kadın
Yönetici
Denetleme Kurulu
Meslek
Yönetici
Değerli CDTurks üyeleri;

Forumumuz bu günlerde tam olarak 4 yaşını doldurdu. 2015 yılının Mart ayının ilk haftalarında açılını gerçekleştiren sitemiz 4 yıl boyunca iyisiyle kötüsüyle her zaman siz değerli arkadaşlarımızın hizmetinde olmuş sizlerin yanında olmuştur.

2015 yılında ilk kurulduğumuzda ki amacımız crossdresser üyelere öncülük etmek, onları bir araya getirmek, derlerini sorunlarını dinleyip onlara yardımcı olmak amacıyla kurulmuştur. Diğer farklı mecraların aksine partner arayışından uzak, cinsellikten uzak herşeyden önce birer insan, birer kültür sahibi bireyler olarak bu süreç boyunca kaliteyi kormayı kendisine ilke edinmiştir. Bugün geriye dönüp baktığımızda da görüyorum ki kırdıklarımız oldu, üzdüklerimiz oldu ama bir okadar da arkadaşımız bize yoldaş oldu, arkadaş oldu. İyisiyle kötüsüyle, acısıyla tatlısıyla tam 4 yılı geride bırakmanın onurunu ve heyacanını duyuyor bu büyük mutluluğu sizlerle paylaşmak istiyorum

Forumun tam net açılış tarihi olmadığı için bugünden sonra forumun amacına uygun ilkesine uygun olarak yaş günümüzü her yılın mart ayının 8'inde yani "Dünya Kadınlar Günü" ile birlikte kutlamayı öneriyorum <3

Saygılarımla

-Esma

View: https://www.youtube.com/watch?v=cXDvZptfWGA

EK: Sitenin eski haline dair ekran görüntüleri buldum biraz maziyi hatırlayalım :)
2015 Sitenin İlk Tasarımı
i294b1qdy7.png
2016 Tasarımı
i1846b9sz8i.png
2017-2018 Tasarımı
snip_20161202213219.png

2018 Güncel Hali
Ekran-Alıntısı.png

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3