Hoşgeldiniz CDTurks Türkiye'nin Crossdresser Ailesi

Türkiye'nin En Büyük Crossdresser Topluluğu olan forum sitemize hoşgeldiniz. Cdturks alternatif sitelerin haricine, cinsellik temasından uzak, bilgi alışverişi ve yardımlaşma üzerine kurulu bir ortamdır. Burada cinsel partner arayışı kesinlikle ve kesinlikte yasaktır. 2015 yılından bugüne kadar hizmet vermekte olduğumuz topluluğa sizde bize katılmak istemezmisiniz ?

Fotoğraf Paylaş

Sende çekmiş olduğun fotoğraflarları bizimle paylaşmak istemisin ?

Makyaj Tavsiyesi

Makyaj tavsiyelerine göz atmak veya bizimle paylaşmak istermisin ?

İletişime Geç

Forumla alakalı bir sorun mu var ? Hemen bizimle iletişime geç.

Üye Gruplarında Düzenleme

• Konbuyu başlatan Esma
  • Başlangıç tarihi
Esma

Esma

Trans Kadın
Yönetici
Denetleme Kurulu
Meslek
Yönetici
Arkadaşlar bugüne kadar üye olanlar için böyle bir başlık konu açmak istememiştim az çok kendiniz bilirsiniz,kayıt olurken yeteri kadar açıklama yaptım diyerek gerek duymamıştım.
Yanlız toplum olarak öyle bir durumdayız iki OKUMAKTAN ACİZİZ.
Üye olurken kayıt formuna okadar açıklama yazdım :

Cinsel Yöneliminiz
Aradığınızı değil KENDİ yönelimizini seçiniz.

ama gel gelelim buna rağmen çoğu Cd Hayranı arkadaşımız gidip CD P olarak arayışını seçiyor.
Bazıları ise kendisi saf erkek olduğu cd hayranı olduğu halde CD A olarak seçiyor ( Kardeşim sen cd misin ? kadın kıyafetleri giyiyormusun ?.)
Bugüne kadar ben kayıt olurken ki Kendizi tanıtınız bölümünü okuyarak az çok düzeltmelerde bulundum lakin bundan sonra bu şekilde düzeltmede bulunmayacağım.

CİNSEL YÖNELİMİNİ YANLIŞ SEÇEN YENİ ÜYELİKLER AKTİFLEŞTİRİLMEDEN BANLANACAKTIR !

Şimdi son birkez gurupları tanıtıyorum

CD A (Giyinip süslenen ama Aktif olan CD)

CD AP (Giyinip süslenen hep Aktif Hem Pasif olan CD)

CD P ( Giyinen süslenen tamamen kadın duygularına sahip Pasif olan CD)

CD ASEKSÜEL( Giyinip süslenen ama yatak duyguları olmayan ne aktif ne pasif duygular hisseden CD)

CD HAYRANI A (Cdlere hayran olan onlarla birlikte olan Aktif üye genel anlamda saf ERKEK !)

CD HAYRANI AP (Cdlere hayran olan onlara hem Aktif Hemde Pasif Olan Erkek !)

CD HAYRANI P ( Cdlere hayran olan ve onlara Pasif olan üyelerimiz genel anlamda Köleler)

ÜYE OLANLAR PROFİLLERİNİ KENDİLERİ DEĞİŞTİREMEZLER YÖNETİME BİLDİRİRSENİZ YÖNETİM OLARAK BİZ DEĞİŞTİRİRİZ

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8