Pazar Akşamı Önerebileceğiniz Yerli Ve Yabancı Filmler

• Konbuyu başlatan cd serap
  • Başlangıç tarihi
cd serap

cd serap

Crossdresser
İyi akşamlar kızlar,
Birkaç gündür içimde nedenini bilemediğim bir sıkıntı var.. dün akşam manevi değeri çok fazla olan bir giysimi kaybettim, bugün ise hafif hasarlı kaza yaptım:(
Konuyla ilgisi olmasada halimi sizlerle paylaşmak istedim.. insan sıkıntısını nerede olursa olsun paylaştıkça...
Devamını okuyabilmek için lütfen: Giriş yap veya üye ol.

Esma

Esma

Trans Kadın
Yönetici
Denetleme Kurulu
Özellikle geçmiş olsun Cd temalı nezaman sıkılsam izleye bileceğiöm “yeni kız arkadaşım” filmi var ihtiyacını karşılarmı bilmiyorum ama seviyorum

BuseOstujk

BuseOstujk

Trans Kadın
Trt'de lucy adinda peluş bi kopeciğin kahramanca maceralarini , red kitin tek atista her yerden sektirdigi kursunu ile hedefini vurmasini , el becerilerimizi gelistirmek icin ekran karsisinda kagit katlamaya cabalarken "burda yapilmisi var" diye hevesimizin kursagimda birakilmasini , cizgi adamin cizerine tepine tepine dert anlatmasini heyecan ile beklerken star tv'nin hayatimiza ansizin guncel sinemalarla hemen hemen ayni anda yayinladigi parlement pazar gecesi sinemasini soruyosun ? .. surahi nine ve şuayip karakteri ile , olacak o kadar vizyonu ve pazar magazinleri ile hayatimin renklerini o zamanlar algilamistim ben ..

Gerçi sinema deil ama mitolojik olaylari polisiye ile birlestiren masum bir adami konu alan netflix dizisi "Lucifer" eger izlemeyenleriniz varsa ilk bolumden itibaren izleyin derim ..

cd serap

cd serap

Crossdresser
Trt'de lucy adinda peluş bi kopeciğin kahramanca maceralarini , red kitin tek atista her yerden sektirdigi kursunu ile hedefini vurmasini , el becerilerimizi gelistirmek icin ekran karsisinda kagit katlamaya cabalarken "burda yapilmisi var" diye hevesimizin kursagimda birakilmasini , cizgi adamin cizerine tepine tepine dert anlatmasini heyecan ile beklerken star tv'nin hayatimiza ansizin guncel sinemalarla hemen hemen ayni anda yayinladigi parlement pazar gecesi sinemasini soruyosun ? .. surahi nine ve şuayip karakteri ile , olacak o kadar vizyonu ve pazar magazinleri ile hayatimin renklerini o zamanlar algilamistim ben ..

Gerçi sinema deil ama mitolojik olaylari polisiye ile birlestiren masum bir adami konu alan netflix dizisi "Lucifer" eger izlemeyenleriniz varsa ilk bolumden itibaren izleyin derim ..
Ayyy içimden geçiripte yazamadıklarımı anlatmışsınn yaa
Ne güzel yıllardı, değerini bilemedik:(

Miray

Miray

Crossdresser
Negüzel anlatmışsın @BuseOstujk, çizgi adamı ne severdim ya, bir de yazmamışsın ama McGayver'ı çok sevdiğimi hatırlattın. Stremio'da falan bulunuyorsa izleyeyim bari.

Trident

Trident

Biyolojik Erkek

O güzel günlere aldı götürdü anlattıklarınız. Okurken yaşadım o güzellikleri.

Aydan23

Aydan23

Trans Kadın
Yeni kız arkadaşım‘ı dün gece izledim, çok beğendim, müthişti bence. Ayrıntılı bir yorum atabilirim bu film için

mutlucd

mutlucd

Crossdresser
Özellikle geçmiş olsun Cd temalı nezaman sıkılsam izleye bileceğiöm “yeni kız arkadaşım” filmi var ihtiyacını karşılarmı bilmiyorum ama seviyorum
Slm lar gerçektende harika bir film di Esma nin tavsiye ile filmi tanıdım dun aksam seyrettim içinde kendimi buldum bazı sahnelerini yaşadım diyebilirim ama sonu malesef böyle bitmedi 😔. bu film gibi onerebileceginiz başka filmler varsa yazarsanız sevinirim

mutlucd

mutlucd

Crossdresser
Das Leben der Anderen seyredin pişman olmazsınız.
Konusu ne acaba

Moderatör tarafında düzenlendi: