Hoşgeldiniz CDTurks Türkiye'nin Crossdresser Ailesi

Türkiye'nin En Büyük Crossdresser Topluluğu olan forum sitemize hoşgeldiniz. Cdturks alternatif sitelerin haricine, cinsellik temasından uzak, bilgi alışverişi ve yardımlaşma üzerine kurulu bir ortamdır. Burada cinsel partner arayışı kesinlikle ve kesinlikte yasaktır. 2015 yılından bugüne kadar hizmet vermekte olduğumuz topluluğa sizde bize katılmak istemezmisiniz ?

Fotoğraf Paylaş

Sende çekmiş olduğun fotoğraflarları bizimle paylaşmak istemisin ?

Makyaj Tavsiyesi

Makyaj tavsiyelerine göz atmak veya bizimle paylaşmak istermisin ?

İletişime Geç

Forumla alakalı bir sorun mu var ? Hemen bizimle iletişime geç.

Afyonda bir trans kadın cinayeti

CD Sanem

CD Sanem

Trans Kadın
Mesajlar
270
Tepkime puanı
422
Yaş
45
Konum
İzmir
Meslek
Muhasebe
Afyon da yaşayan bir trans kadın dün akşam gasp cinayetine kurban gitmiş. Buna travesti cinayeti diyemiyorum çünkü 2 cep telefonu ve 2 laptop çalınmış. Fail yakalanmış. Iran uyruklu biri.

Öldürülen trans kadın arkadaşımın en yakınlarından bir arkadaşımdan aldığım bilgiye göre, Defne bioloji mezunu, entellektüel, sosyal ve çevresince çok sevilen biri. O bir insandı ve belki de 3.000 TL ye satılamayacak şeyler için canından oldu. Evinde ve bir arkadaşının yaşgününe gitmeye hazırlanırken.

Bu bir travesti cinayeti değil bir gasp cinayeti. Ve yüreğimi sızlattı arkadaşım Defne yi anlatırken. Düzgün bir hayat yaşayabilmek amacıyla bioloji gibi bir bölümü bitir, sonra sadece duygularını içgüdülerini yaşama mücadelesi verirken 3 kuruşluk nesneler için gasp cinayetine kurban git.
Çok şeyler söylemek istiyorum ama nutkum tutuldu. Beynim iflas etti. Mekânı cennet olsun.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst