Hoşgeldiniz CDTurks Türkiye'nin Crossdresser Ailesi

Türkiye'nin En Büyük Crossdresser Topluluğu olan forum sitemize hoşgeldiniz. Cdturks alternatif sitelerin haricine, cinsellik temasından uzak, bilgi alışverişi ve yardımlaşma üzerine kurulu bir ortamdır. Burada cinsel partner arayışı kesinlikle ve kesinlikte yasaktır. 2015 yılından bugüne kadar hizmet vermekte olduğumuz topluluğa sizde bize katılmak istemezmisiniz ?

Fotoğraf Paylaş

Sende çekmiş olduğun fotoğraflarları bizimle paylaşmak istemisin ?

Makyaj Tavsiyesi

Makyaj tavsiyelerine göz atmak veya bizimle paylaşmak istermisin ?

İletişime Geç

Forumla alakalı bir sorun mu var ? Hemen bizimle iletişime geç.

• Konbuyu başlatan BiCenk
  • Başlangıç tarihi
BiCenk

BiCenk

Crossdresser
Meslek
CdTurks Yöneticisi
Merhaba arkadaşlar...
Sitenin gelişmesi için gün geçtikçe dikkat çeken noktaları belirleyip yönetime bildiriyoruz, ilgili olan arkadaşlar için teşekkürler öncelikle...

Benim dikkatimi çeken bir diğer konu ise, avatarlar... Üye resmi olan arkadaşlara gösterdikleri özen için de teşekkür ediyorum... Ancak avatarı olmayan arkadaşlar da bir avatar yüklese, sitenin çehresi biraz daha güzelleşecektir diye düşünüyorum... Veya diğer dikkat çeken nokta ise, avatarlarda erotik veya başkasına ait olduğunu düşündüren fotolar mevcut... Ben bunların kullanımını da pek uygun bulmuyorum... Bu konu sadece benim şahsi fikrimdir, Esma ne der, ne uygun görür, kendisi de bir açıklama yapacaktır tahminimce... Gün geçtikçe karşılaştığım üyelere avatarlarını değiştirmeleri gerektiği konusunda uyarıda bulunmayı düşünüyorum.

Gelelim genel çerçeveye:
Öncelikle kendimize ait bir kare olmasına özen gösterelim.
Kendimize ait fotolarda da ilgi çekmek adına popo fotosu olmamasına dikkat edelim.
Başkasına ait veya hoşunuza gitti diye erotik fotolar yüklemeyelim.
Eğer kendi fotonuzu koyamıyorsanız sizi yansıttığını düşündüğünüz bir anime karakter fotosu bile eklemek güzel olacaktır.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar, sizlerinde yorumlarıyla genel çerçeveye şekil verebiliriz...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8