Hoşgeldiniz CDTurks Türkiye'nin Crossdresser Ailesi

Türkiye'nin En Büyük Crossdresser Topluluğu olan forum sitemize hoşgeldiniz. Cdturks alternatif sitelerin haricine, cinsellik temasından uzak, bilgi alışverişi ve yardımlaşma üzerine kurulu bir ortamdır. Burada cinsel partner arayışı kesinlikle ve kesinlikte yasaktır. 2015 yılından bugüne kadar hizmet vermekte olduğumuz topluluğa sizde bize katılmak istemezmisiniz ?

Fotoğraf Paylaş

Sende çekmiş olduğun fotoğraflarları bizimle paylaşmak istemisin ?

Makyaj Tavsiyesi

Makyaj tavsiyelerine göz atmak veya bizimle paylaşmak istermisin ?

İletişime Geç

Forumla alakalı bir sorun mu var ? Hemen bizimle iletişime geç.

CdTürk Problem Bildirisi 26.05.2017

• Konbuyu başlatan Esma
  • Başlangıç tarihi
Esma

Esma

Trans Kadın
Yönetici
Denetleme Kurulu
Meslek
Yönetici
Değerli cdtürks üyelerimiz son günlerde reel yaşantımda olan aşırı yüksek dozajdaki zoraki hareketlilik nedeniyle foruma pek fazla giremiyordum (-ki bu hareketlilik hala bitmedi) Dün gece saatlerinde foruma girmeye çalıştığımda foruma erişelemediği problemiyle karşılaştım hemen Server yönetim sistemine erişmeyi denedim ne yazık ki orayada erişim yoktu vel hasıl sunucumuzun bulunduğu şirkete durumu bildirim onlarda tarafımıza sabah saatlerinde gerekli açıklamayı yapıp sunucunun barındığı fransa merkezli datacenter şirketinin bizim firmanın tüm sunucularını sildiğini hizmetini sonlandırdığını bildirmiş bu nedenden kaynaklı foruma erişim sağlanamamaktaydı

Az önce forumun yedeklerini açıp kontrol ettiğimdede ne yazıkki yedekleme hizmetinin üç gündür durağan olduğu yedekleme yapmadığı gerçeğiyle karşılaştım bu yüzden forumumuz 3 günlük bir veri kaybı yaşayarak
23/05/2017 tarihinde alınan son yedeklemelere dönüştürülmüştür bu yüzdendir ki son üç günde açılan konu gönderilen mesaj yüklenen resimler elimizde olmayan sebeplerden silinmiş olup forum tekrar hizmete açılmıştır

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8