Hoşgeldiniz CDTurks Türkiye'nin Crossdresser Ailesi

Türkiye'nin En Büyük Crossdresser Topluluğu olan forum sitemize hoşgeldiniz. Cdturks alternatif sitelerin haricine, cinsellik temasından uzak, bilgi alışverişi ve yardımlaşma üzerine kurulu bir ortamdır. Burada cinsel partner arayışı kesinlikle ve kesinlikte yasaktır. 2015 yılından bugüne kadar hizmet vermekte olduğumuz topluluğa sizde bize katılmak istemezmisiniz ?

Fotoğraf Paylaş

Sende çekmiş olduğun fotoğraflarları bizimle paylaşmak istemisin ?

Makyaj Tavsiyesi

Makyaj tavsiyelerine göz atmak veya bizimle paylaşmak istermisin ?

İletişime Geç

Forumla alakalı bir sorun mu var ? Hemen bizimle iletişime geç.

DUYURU: Yeni Üye Onay Süresi

  • Konbuyu başlatan BiCenk
  • Başlangıç tarihi
BiCenk

BiCenk

Crossdresser
Mesajlar
1,406
Tepkime puanı
330
Konum
İstanbul
Meslek
CdTurks Yöneticisi
Son günlerde yaşanan yoğun üye kaydı ve bu yoğunluğa eşdeğer yaşanan üye sorunlarını göz önüne alarak, yeni kayıt olan üyelerin, siteyi inceleyip, sitenin işleyişini kavramaları, ortamın kalitesini görüp, ona göre davranması gerektiğinin farkına varabilmesi amacıyla, üyeliklerinin onaylanması (aktive edilmesi) ve mesaj haklarını kazanabilmeleri için 7 günlük bekleme süresi uygulanacaktır.

Bu süre zarfında üyelerin, konulara yorum yazma hakkı olacaktır. Bulunacağı yorumlarda bir sıkıntı oluşturan yeni üyeler, aktivasyon işlemi yapılmadan siteden uzaklaştırılacaktır.


Güncelleme: Yeni üyelerin, 7 günlük bekleme süreleri içerisinde site içerisinde hiçbir etkinliğe (konu açmaya ya da konulara yorum yapmaya) katılmaması durumunda, üyelikleri "İzleyici Üye" grubuna alınacaktır. Bu üyelik grubunda olanların yorum yazma hakları devam etmekle birlikte, özel mesaj hakkından yararlanamayacaktır. Bu grupta olup, siteye daha sonradan katkıda bulunan üyeler, zaman zaman yapılacak kontroller sonrası normal üye grubuna alınabilir. Ancak bu konuda kesin bir süre söz konusu değildir. (Bu madde ile ilgili değişiklik hakkı saklıdır.)
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst