Hoşgeldiniz CDTurks Türkiye'nin Crossdresser Ailesi

Türkiye'nin En Büyük Crossdresser Topluluğu olan forum sitemize hoşgeldiniz. Cdturks alternatif sitelerin haricine, cinsellik temasından uzak, bilgi alışverişi ve yardımlaşma üzerine kurulu bir ortamdır. Burada cinsel partner arayışı kesinlikle ve kesinlikte yasaktır. 2015 yılından bugüne kadar hizmet vermekte olduğumuz topluluğa sizde bize katılmak istemezmisiniz ?

Fotoğraf Paylaş

Sende çekmiş olduğun fotoğraflarları bizimle paylaşmak istemisin ?

Makyaj Tavsiyesi

Makyaj tavsiyelerine göz atmak veya bizimle paylaşmak istermisin ?

İletişime Geç

Forumla alakalı bir sorun mu var ? Hemen bizimle iletişime geç.

Nick Uyarısı

  • Konbuyu başlatan BiCenk
  • Başlangıç tarihi
BiCenk

BiCenk

Crossdresser
Mesajlar
1,403
Tepkime puanı
321
Konum
İstanbul
Meslek
CdTurks Yöneticisi
Siteye üye olurken bazı kişiler, nickin içerisine illaki cinsel arayışını veya yönelimini yazmaya çalışıyor, A-AP-P-Aktif-Pasif vs. bu tarz ibarelerin açıkçası bu siteye uygun olduğunu düşünmüyorum. Veya direk olarak arayış için gelenlerden nickinde "sex" yazanlar bile çıkıyor. O üyelikleri de gördüğümüz anda kapatıyoruz. 

Sanılmasın ki, sekse karşıyız... Ancak seks özel bir aktivitedir. Ve ayrıntıları özelde konuşulmalıdır. Bu kapsamda nicklerde cinsel anlam içermeden kendinize en uygun bulduğunuz bir isim olmalıdır.

Bu dakikadan itibaren, nickinde cinsel yönelimine ait tek harf bile görsem üyeliğini kapatacağımı duyuruyorum... Mesela az önce banlanan "doctor30A" üyesi gibi... 

Eski üyelerden de nickinde bu tarz ibareler olan varsa o hesapları da denk geldikçe kapatacağım. Eğer hesabınız kapanmadan bu yazıyı gördüyseniz, bana ulaşmanız halinde hesabınızı kapatmadan gerekli düzenlemeyi yapmakta elimden geleni yaparım...

Amacım kimseye karşı olmak değil, rahatsız edilmeyen, huzurlu bir ortam oldukça...

İyi forumlar...
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst