logo

Hakkımızda

Hakkımızda

Gökkuşağının Kızları

CDTurks Kimdir ?

CDTurks 2015 yılında, Türkiye'deki crossdresser bireyleri bir araya getirmek ve rehberlik etmek için kurulmuş tamamen gönüllülük esasına dayalı bir platformdur.

Türkiye'de gerek gizli, gerekse açık bir şekilde yaşamanını sürdüren ve ait olduğu bedenin dışında farklı ruha sahip hisler taşıyan birçok birey vardır. Doğduğu bedenin dışında hisler taşıyan bu bireyler karşı cinse ait duyguları hissetmekte ve onlar gibi giyinip yaşamayı hayal etmektedir. Crosdresser olarak adlandırılan bu bireyler sadece cinsel açıdan değil hayatını karşı cins gibi yaşamayı ve sürdürmeyi arzulamaktadır. Tüm bunların aksine bireyler içinde kopan fırtınaları kimse ile paylaşamamakta ve günden güne kendisini sorgulamaya başlamaktadır.

CDTurks ise bu tam olarak bu nokta da ortaya çıkmaktadır. Bireylerin kendi kendilerini sorguladıkları bu süreçte yalnız olmadıklarını, benzer duygulara sahip aynı hisleri taşıyan bir çok insanın olduğunu ve onlarla içinden geçenleri özgürce paylaşıp fikir alabileceği bir ortamı oluşturmayı amaçlamıştır.

Crossdresser'lik olgusunun sadece cinsellik ile sınırlı olmadığını anlatmaya çalışan CDTurks diğer benzer ortamların aksine cinsel partner arayışından uzak, tamamen fikir alış verişi ve dostluk üzerine kurulu bir yardımlaşma platformudur.

Amacımız Nedir ?

Kültür, Sanat ve Sosyal

CDTurks kurulduğu günden bu yana birçok crossdresser bireye rehberlik etmiş, derlerini paylaşmasına yardımcı olmuştur.

Benzer oluşumların aksine crossdresser'lik olgusunun sadece cinsellikten ibaret olmadığını, içimizde yaşattığımız cinsin de bir insan olduğunu günlük ve sıradan olaylar karşısında da konuşup sohbet edebileceğimizi insanlara anlatmaktır.

0

Yıllık Geçmiş

0

Üye

0

Crossdresser

0

HAYRAN

Gizlilik

Gizlilik esastır.

CDTurks sitesi gizlilik konusunu kendisine ilke edinmiştir. Crossdresser bireylerin özel anlarını, kimseye anlatamadıklarını paylaştıkları bu ortam da seviyeyi düşürücü davranışlara kesinlikle yer verilmemektedir. Her gelen yeni kayıt üye belirli bir gözetimden geçirilerek, samimiyeti gözlemlenerek ve belirli şartları sağladıktan sonra özel alanları görmesine izin verilir.

0

Konu

0

Yorum

Yılların Serüveni

Deneyim, Cesaret ve Saygı

2015 yılında çıktığımız bu zorlu yolda CDTurks tüm crossdresser bireyler tarafından sevildi.

Cinsellik ve parner arama temasından uzak bir şekilde varlığını sürdüren CDTurks geçen yıllar içerisinde her geçen gün büyümesini sürdü ve gök kuşağının kızları ile her geçen gün daha da bütünleşti.

Kimseye Anlatamıyormusun ?

Sen de bulunduğun bedene ait olmadığını mı düşünüyorsun ? Sen de içinde kopan fırtınaları kimseyle paylaşamıyormusun ?

Yanlız değilsiniz, hemen üye olup senin gibi duygulara sahip insanlar arasında yerini almaya ne dersin ?